Sposób na herbaciane włosy

Masz piękne, ciemne włosy, ale brakuje im blasku czy wyraźnego odcienia. Wydają Ci się nijakie i zastanawiasz się, czy zmienić na trwałe ich kolor. Czy użyć farby do włosów, a może wystarczy szampon koloryzujący, który zmyje się po kilku myciach włosów? Niekoniecznie. Aby lekko zmienić kolor włosów czy nawet ich odcień, nie musisz używać chemii. Po co niszczyć włosy, skoro są naturalne sposoby na zmianę ich koloru.

Jeżeli chcesz mieć herbaciane włosy, o pięknym, błyszczącym odcieniu miedzi w słońcu lub nawet niekoniecznie w miejscu, gdzie ono podświetla Twoje włosy, spróbuj tego domowego sposobu. Jest nim właśnie esencja z herbaty.

tea.jpg

Zalej kilka torebek herbaty wrzątkiem i pozostaw do ostygnięcia. W tym czasie umyj włosy. Po umyciu opłucz je jak zwykle, a na koniec, opłucz je przygotowaną przez Ciebie esencją. Możesz dolać do niej nieco chłodnej wody, jeśli jest jeszcze za ciepła na włosy, wody możesz też dolać do niej nieco więcej, aby móc dokładnie wypłukać nią włosy. Zobaczysz, jaki zostanie ci na nich piękny kolor, zupełnie bez użycia chemikaliów.

hastagi na stronie:

# LNAME JAROSAW # herbaciany kolor włosów # herbaciany kolor wlosow

Authors

Related posts

Top