Wiadomości branżowe

Marka Arrighi proponuje prawdziwą włoską lasagne

Marka Arrighi proponuje prawdziwą włoską lasagne
Marka Arrighi proponuje prawdziwą włoską lasagne Dla amatorów włoskich smaków oraz wszystkich tych, którzy pragną urozmaicenia w swojej kuchni, marka Arrighi, specjalizująca się w dostarczaniu

Marka Arrighi proponuje prawdziwą włoską lasagne

Dla amatorów włoskich smaków oraz wszystkich tych, którzy pragną urozmaicenia w swojej kuchni, marka Arrighi, specjalizująca się w dostarczaniu na stoły całego świata oryginalnych włoskich produktów, proponuje prawdziwą Lasagne. Makarony są podstawą wielu fantastycznych dań kuchni świata, skłaniają do kreatywności w kuchni dzięki uniwersalności zastosowania, warto więc zatem czasami zrezygnować z niezwykle popularnego spaghetti i wypróbować lasagne Arrighi. 500 g produktu wystarczy co najmniej na dwa pełne dania dla całej rodziny, którą w prosty i szybki sposób zapoznać można z tajnikami włoskich smaków.


Lasagne Arrighi , podobnie jak wszystkie makarony tej marki, wytwarzany jest z semoliny, czyli pszenicy durum – najodpowiedniejszej do produkcji makaronów. W opakowaniu znajduje się 500 g najwyższej jakości płatów ciasta o szerokości ok. 10 cm, które ugotowane przekłada się w naczyniu żaroodpornym różnorakimi smakowitymi warstwami jarskimi lub mięsnymi i zalewa np. beszamelem.

Makarony marki Arrighi obecne są na półkach sklepowych już od 1930 r. – mieszkańcy wielu krajów cenią je za łagodny smak, idealną konsystencję po ugotowaniu, a także wysoką jakość, gwarantującą klasyczny i bogaty aromat przygotowywanych potraw.

Dystrybutor: Index Food, Marka: Arrighi, Opakowanie: 500 g, Cena: ok. 8,19 zł

www.indexfood.pl

A to już wiesz?  Architektura ekologicznie zaangażowana

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy