Zioła

Łańcuchy Pokarmowe

Łańcuchy Pokarmowe

autorem artykułu jest Danuta Wachowska


Łańcuchy PokarmowePrzyroda rządzi się swoimi prawami, które wprowadzają naturalny porządek w łańcuchy pokarmowe wszelkiego życia. Wiadomo jest, że rośliny odżywiają się poprzez ziemię, pobierając potrzebne minerały. Roślinami odżywiają się zwierzęta a człowiek korzysta zarówno ze świata roślin jak i ze świata niektórych zwierząt czy ptactwa.Kto karmi się energią człowieka?Przykra prawda ale energią ludzkości karmią się istoty kosmiczne. Wydaje się nam, że to fikcja, gdyż nie znamy gorzkiej prawdy. Nie każdym człowiekiem karmi się kosmos w przestrzeniach wokół Księżyca. Tylko ci stanowią pokarm, którzy mają dużo zanieczyszczeń.Dlaczego?1168824_bumblebeeWróćmy do roślin. Zadaniem robaków jest zjeść chorą i słabą roślinę czyli ją zlikwidować. Na słabej glebie, gdzie od lat stosowane są nawozy sztuczne i pestycydy, nie może urosnąć zdrowa roślina. Naturalny porządek jest zakłócony poprzez sztuczną ingerencję człowieka. Takie rośliny są słabe i chore. Wszelkie robaki jak np.: stonka ziemniaczana, ma obowiązek ją usunąć, aby nie rozprzestrzeniać skrzywionej natury. Zadaniem robaków jest porządkowanie terenu poprzez niszczenie.Podobnie jest w świecie zwierząt. Zwierzęta drapieżne, które odżywiają się roślinożercami, zjadają zawsze te najsłabsze sztuki. Porządkują świat zwierząt i usuwają słabe, czasem kalekie zwierzątka. Natura dba o zachowanie czystości i pozwala przeżyć najmocniejszym. Takie jest prawo natury. Wydaje się to być brutalne ale jest w tym wielka dbałość o czystą i zdrową linię przekazu. Usuwane są najsłabsze osobniki, poprzez zniszczenie.Człowiek jako istota rozumna żywi się płodami rolnymi oraz mięsem niektórych zwierząt i ryb. Czasy obecne obfitują w coraz bardziej skażoną żywność, którą spożywa człowiek oraz zwierzęta. Tym samym ludzkość przyswaja w większości toksyczne pokarmy ze sztuczną chemią. Sam staje się toksyczny i chory. Stanowi doskonałą pożywkę dla ciemnych energii, które wyciągają z niego resztki sił życiowych. W ten sposób generowana jest energia z ludzkich istnień na Księżyc, celem utrzymywania ciemnych punktów zbioru.To one mają zadanie zniszczyć i usunąć słabego zanieczyszczonego toksycznie człowieka z powierzchni Ziemi. Najbardziej zanieczyszczeni ludzie umierają na raka, zawały czy wylewy. Wiele jest informacji na ten temat od życzliwych nam istot kosmicznych, które przekazywane są jako ostrzeżenia. Czy reagujemy na to?Tak pokrótce wygląda łańcuch pokarmowy oparty na niszczeniu gnijących, bezużytecznych wytworów życia.Jaki jest zdrowy łańcuch pokarmowy?

Powinien być oparty na regeneracji i właściwym naturalnym odżywianiu.Zacznijmy od roślin. Około 3,5 mld lat temu powstały mikroorganizmy. Stanowią one większość żywej materii naszej planety. Są największym transformatorem energii, zapewniającej ciągłość wszelkiego życia na Ziemi. Z ich udziałem powstają wszystkie bogactwa naturalne naszej ziemi, jak złoża siarki, ród żelaza, węgla, ropy czy torfu. Odpowiadają za większość przemian chemicznych w kierunku tworzenia i przekształcania form materii. Mikroorganizmy żywe kształtują postać gazową w stałą formę. Robią to z ogromną prędkością. Rośliny tworzą formy bardzo wolno w stosunku do mikroorganizmów.Wszelka chemia czy to stosowana w uprawach, czy spożywana w postaci polepszaczy i leków chemicznych, zakłóca naturalne zdrowe procesy życia.Japoński profesor Teruo Higa odkrył moc mikroorganizmów w świecie i skompletował je w poszczególne szczepy, tworząc Efektywne Mikroorganizmy – EM. Stosowane w uprawie ziemi, docierają z pokarmem do zwierząt i ludzi. Są bardzo pożyteczne w całym łańcuchu pokarmowym zdrowego życia. Niezbędne również w procesach metabolizmu minerałów.Trwałe wytwarzanie a nie niszczenie jest wpisane do genów mikroorganizmów, jako pierwotnych form życia. EM można nazwać bankiem genów tworzących. Zmieniają procesy gnicia na proces naturalnej fermentacji. Wszystko, co jest już bezużyteczne np: chemia w glebie, części roślin po zbiorach i wszystkie odpady są pod wpływem EM zamieniane na naturalne nawozy, które mogą być stosowane w następnych uprawach. EM przywracają siłę rodną glebie i wzmacniają rośliny. Robaki typu stonka i inne nie mając pożywienia, muszą zniknąć.Mikroorganizmy to najmniejsze bakterie i grzyby, które czynią największy porządek w świecie.

Człowiek spożywając zdrowe rośliny i zdrową żywność zwierzęcą, nie może być słaby i chory. Do uzdrawiania ludzi produkowane są specjalne mikroorganizmy, które przywracają porządek w ciele. Usuwają wszelkie gnijące substancje i oczyszczają człowieka. Zdrowy silny osobnik nie może być pożywką dla ciemnych energii kosmicznych.Niezmiernie ważną rzeczą jest oczyszczanie nie tylko ziemi ale i nas ludzi. Człowiek powinien zachować czystość zewnętrzną w domu, zagrodzie, w samochodzie czy w piwnicy. Ubiór powinien być czysty i zadbane ciało zarówno zewnątrz jak i wewnątrz organizmu.Do mycia wewnętrznego stosować można ziołowy suplement diety Alveo, który oczyszcza i napełnia witaminami oraz niezbędnymi aminokwasami organizm ludzki. Przywraca siłę i tym samym daje zdrowie.Nie zapominajmy, że mikroorganizmy spełniają fundamentalną funkcję w każdym łańcuchu pokarmowym. Dzięki nim z obumarłych szczątków, wstaje nowe życie. Mikroorganizmy dla nas i za nas przywracają do obiegu w łańcuchach pokarmowych, wszystkie użyteczne składniki pokarmowe znajdujące się w umarłych organizmach i odpadach cywilizacji. Są to nieodpłatne usługi, które świadczą mikroorganizmy całej cywilizacji ludzkiej. Dlaczego ich roli nie doceniamy?Jeśli chcemy zachować swoje życie i zdrowie, to niezbędne jest wrócić do natury, do procesów tworzących a nie niszczących. Tak jak kosmos dał EM Japonii, która otrzymuje wszystkie nowinki technologiczne, tak nam ludziom będzie pomagał odciąć się od niszczących, ciemnych energii kosmicznych. To kosmos sam nakarmi nas światłem i zdrowym pokarmem.Znikną z ziemi robaki, które rozmnażają się w wielkich ilościach, pozostawione bez opieki rodziców. Nie będą mieć czym się odżywiać.

Znikną też drapieżne zwierzęta, których wychowuje tylko samica.

Znikną Domy Dziecka i rozbite rodziny.

Wreszcie na Ziemi zapanuje porządek, gdzie w pełnych rodzinach wychowywane będzie zdrowe i szczęśliwe potomstwo.Planety służą do harmonii i uporządkowania wszystkiego co żyje. Pomagają ludzkiemu ciału ale nie władają ich umysłem. Przed chorobami bronią dodatkowo jasne uczucia, pozytywne emocje i większość roślin.Łańcuch pokarmowy w przyszłości, początek weźmie z kosmosu a nie z chorej, zaburzonej Ziemi. Będzie to proces budujący, nowe wspaniałe życie. Wszystkie niszczące procesy same odejdą, gdyż nie znajdą pożywki do zaistnienia.Kosmos zawsze wyciąga do nas pomocną dłoń. Bądźmy tylko tego świadomi. Jesteśmy małym pyłkiem w ogromnym kosmosie i należy nam się posłuszeństwo wobec kosmicznych praw. Uszanujmy to, a będziemy szczęśliwi i pełni sił oraz zdrowia.Jestem dystrybutorem środków oczyszczających Ziemię i ludzi. Służę pomocą każdemu, komu zależy na czystości i życiu w harmonii z naturą.

Danuta Wachowskahttp://www.danuta.stronawww.eu/


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

hastagi na stronie:

# łańcuch pokarmowy w jeziorze # łańcuchy pokarmowe w wodzie # łańcuch pokarmowy W WODZIE # łańcuchy pokarmowe # łańcuch pokarmowy wodny # zaleĹźności pokarmowe w jeziorze # jak odĹźywiają się rośliny i zwierzęta # formy życia łańcuchy pokarmowe

Similar Posts