Napoje

Grzaniec bakaliowy – sezonowe smaki

Grzaniec bakaliowy – sezonowe smaki
Informacja prasowa Warszawa, 2 listopada 2016 Grzaniec bakaliowy – sezonowe smaki od Bakalland Firma Bakalland, jako lider kategorii bakalii, inspiruje do nowych form ich użycia

Informacja prasowa
Warszawa, 2 listopada 2016

Grzaniec bakaliowy – sezonowe smaki od Bakalland

Firma Bakalland, jako lider kategorii bakalii, inspiruje do nowych form ich użycia w odsłonie sezonowej. Okres jesienno-zimowy obfituje w słoty i mrozy, które sprawiają, że zdrowie i samopoczucie narażone są na ciężką próbę. Z nieprzyjemną aurą możemy poradzić sobie sprawdzonymi sposobami, czyli rozgrzewając się za pomocą ciepłych napojów z dodatkiem aromatycznych mieszanek z bakaliami i przyprawami.

Jesień i zima to najlepszy czas na to, żeby orzeźwiające koktajle zastąpić gorącymi, rozgrzewającymi napojami, najlepiej z dodatkiem aromatycznej kompozycji, która pobudza zmysły. Kuszący aromat i naturalna słodycz bakalii w zimowej odsłonie, czyli Grzaniec bakaliowy od Bakalland, to znakomity dodatek zarówno do herbaty, grzanego piwa, cydru lub wina, a nawet soku w zupełnie nowym wydaniu.

Sezonowe smaki
Aromatyczna mieszanka najwyższej jakości bakalii i przypraw najlepiej sprawdzi się w okresie, kiedy większość z nas lubi spędzać wieczory na kanapie, pod kocem z kubkiem gorącego napoju w ręku. To idealny rozgrzewający dodatek do picia, nawet w najmroźniejsze dni. Nie ma dobrego grzańca bez aromatycznych dodatków. To one nadają mu odpowiedni charakter i smak. W Grzańcu bakaliowym Bakalland idealnie współgrają ze sobą wiśnie, rodzynki, imbir, pomarańcza, kardamon i goździki, stanowiąc idealne dopełnienie rozgrzewającego napoju.

Świąteczne przygotowania
Smak i zapach gotującego się Grzańca bakaliowego od razu przywodzi na myśl Boże Narodzenie. Unoszący się w powietrzu aromat znakomicie wprawia w świąteczny nastrój. Jednak mieszanka ta w połączeniu z ciepłym napojem znakomicie działa także na typowe w jesienno-zimowym sezonie przeziębienia. Kubek naturalnego grzańca, także w wersji bezalkoholowej, to napój łatwy do przygotowania, a do tego najlepszy wybór na nieprzyjemnie chłodne wieczory.

Cena za opakowanie 150 g: 5,99 zł

A to już wiesz?  Naturalna alternatywa dla napojów energetycznych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy